Results 1 to 7 of 7

Thread: Sensational World Cup 2010

Unhappy Sensational World Cup 2010

arkadaşlar ilk önce herkese mrb(bugün üye oldum)arkadaşlar sanırım hepimiz biliyoruz sensational word cup 2010 die bi oyun var new star gamesin yaptığı (yada daha yapacağı) işte o oyunun indirme sitesinin linkini verebilecek misiniz? iyide arkadaşım o oyun daha çıkmadı ki diosanız ne zaman çıkacağı söyler misiniz yha çıldırcam bi türle bulamadım. ama ben yabancı forumlarda baktım onun tanıtımını yapmışlardı ve görüntüleri bile vardı bence o oyun çıktı herkese şimdiden tşk ii günler dilerim...

bu arada bi sorum daha var NSS4 ün indirme linkini vermişsiniz ama o linke tıkladım mı nss 2010 indirme sayfası çıkıo bide nss4ün indirme linkini verebilecek misiniz? çok şey istedim demi şimdiden tşkler

aloooo kimse cvp vermicek mi yaa?

boşuna çabalama kardesim bu forum öldu
    Kör cehalet çirkeflestirir insanları !Suskunluğum asaletimdendir...Her lafa verecek bir cevabım var...Lakin bir lafa bakarım laf mı diye,Bir de söyleyene bakarım adam mı diye...

Quote Originally Posted by fenerutku View Post
    bu arada bi sorum daha var NSS4 ün indirme linkini vermişsiniz ama o linke tıkladım mı nss 2010 indirme sayfası çıkıo bide nss4ün indirme linkini verebilecek misiniz? çok şey istedim demi şimdiden tşkler
    NSS4'ün dağıtımı artık yapılmıyor, NSS2010 zaten NSS4 tabanlı, veritabanı daha güncel ve hızlı çalışan, Twitter entegrasyonu olan ve bir kaç ufak yenilik içeren bir sürümdür sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Quote Originally Posted by dark_rocker View Post
    boşuna çabalama kardesim bu forum öldu
    Eski formuna kavuşacak umarım yakında

Oyun cok guzel herkese tavsiye ederim.

Acaba Si bu oyun için gol yarısması yapıyor mu ?