Results 1 to 2 of 2

Thread: PL Portal poświęcony NSS

Default PL Portal poświęcony NSS

Hey !

Pierwszy raz jak odpaliłem NSS 5 (grałem we wczesniejsze wersje rwnież), pomyślałem żeby poszukać jakiegoś poradnika, tutoriala czy większego opisu gry co się zmieniło itd. Niestety znalazłem tylko i wyłącznie strone i forum gry co mnie lekko zmartwiło (angielski znam) I stwierdziłem że faktycznie brakuje nam portalu ktry by łączył fanw serii NSS Często spotykanymi problemami jest kwestia kupna konta premium (w przypadku NSS 5 ) poniewaz trzeba skorzystać z pośrednikw a nie wszyscy mają taką możliwość Więc, strona miała by na celu łączyć fanw (nie powiem nieraz miałem ochotę pochwalić się bramką ) , pomagać oraz informować, sądzę nawet że może być jakąś formą rozpowszechniania gry

Więc pytanie czemu by takiego portalu nie stworzyć Z chęcią podjął bym się takiego zadania ale niestety czas nie pozwala mi abym zrobił to na własną rękę

I teraz moje pytanie, czy znaleźli by się fani serii z ktrzy chcieli by pomc w takim projekcie?? Osobiście uwielbiam NSS ale jeśli rwnież znajdą się tacy, co pykają w pozostałe gry z chęcią rozszerzę tematykę Pytanie tylko czy znajdą się tacy gracze

Pozdrawiam

Witam! Chciałbym przywrcić dyskusję na ten temat. Sam chetnie włączyłbym się w tworzenie społeczności NSS. Gram w wersję NSS 4, 2010.